Перші леді України у глянці: від Ющенко – до Зеленської

414

Перша леді України Олена Зеленська стала обличчям грудневого номеру українського журналу Vogue.

Фото трьох різних обкладинок нового номера у понеділок оприлюднили на сайті Vogue UA.

Олена Зеленська

“Ми зробили три обкладинки з головною героїнею номера, щоб показати її в різних якостях. На одній – строгий офіційний портрет. На іншій Олена зображена зі своєю сім’єю, і в оточенні найважливіших людей її життя вона інша – зворушлива і безтурботна. На третій, digital-обкладинці, ми бачимо просто жінку – красиву і чарівну”, – пояснює головний редактор Vogue UA Філіп Власов.

Олена Зеленська

BBC News Україна пригадує, хто з українських перших леді також потрапляв на сторінки й обкладинки модних журналів раніше.

Катерина Ющенко у ELLE

Ані дружина першого президента України Антоніна Кравчук, ані другого – Людмила Кучма – героїнями матеріалів у модних журналах не ставали.

Тож дебютувала у глянці серед українських перших леді Катерина Ющенко.


Катерина Ющенко

У квітні 2006 року журнал ELLE розмістив на своїх сторінках її інтерв’ю та фотосесію. На чорно-білих фотографіях пані Ющенко позує в нарядах від українських дизайнерів – Роксолани Богуцької та Лілії Пустовіт, а також росіянина Валентина Юдашкіна.


Катерина Ющенко
Катерина Ющенко в сукні від Валентина Юдашкіна

У інтерв’ю вона розповідала як про свою професійну діяльність, так і про сімейне життя і стосунки з чоловіком.

Катерина Ющенко

Втім, на обкладинку журналу Катерина Ющенко так і не потрапила.

Катерина Ющенко
Image captionКатерина Ющенко в сукні від Валентина Юдашкіна

Марина Порошенко – перша на обкладинці

Дружина четвертого президента України Віктора Януковича Людмила на сторінки глянцевих журналів не потрапляла, а от наступна перша леді, Марина Порошенко, стала першою, хто потрапив на обкладинку.

Марина Порошенко
Марина Порошенко на обкладинці українського ELLE у вишиванці від Віти Кін

Вона стала обличчям вересневого номера журналу ELLE у 2014 році.

Марина Порошенко

“Українці з великою повагою зустріли нову першу леді країни – Марину Порошенко. Вона з розряду тих героїнь, якими особливо хочеться пишатися. Ідея зробити інтерв’ю і зйомку з Мариною Порошенко знайшла найгарячішу підтримку в редакції, і ми з особливим ентузіазмом взялися її реалізовувати”, – писала тоді головний редактор журналу Соня Забуга.

Марина Порошенко

У цій фотосесії Марина Порошенко показала одяг українських дизайнерів Лілії Пустовіт та Віти Кін, а також взуття французького дому моди Saint Laurent.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...