Під Верховною Радою виступили проти продажу землі олігархам: позиція учасників

234

Зранку під Верховною Радою почали збиратися противники запровадження вільного обігу землі за схемою, яку пропонує чинна українська влада. Присутні близько п’яти тисяч учасників, багато прапорів “Національного корпусу”, ВО Свобода та Єдиного союзу патріотів України. Також присутні члени партій “Традиція і порядок” та “Правий сектор”, різних об’єднань фермерів та аграріїв, а також громадських організацій, зокрема – Всеукраїнської аграрної ради, передає кореспондент Голос-інфо з місця подій.

Зі сцени виступаючи звертаються до депутатів Верховної Ради з вимогою не допустити бездумного продажу української землі, оскільки, на їх думку, вона в такому випадку одразу опиниться в руках олігархів.

Олег Тягнибок, лідер ВО Свобода, заявив, що у випадку, якщо ці “ганебні закони” проголосують, імена цих депутатів будуть чорними буквами викарбувані в українській історії.

Роман Коваль, з Єдиного союзу патріотів України, закликав не допустити продажу землі, за яку багато українських патріотів пролили кров на Сході, а тих хто готує цей продаж, назвав необільшовиками.

Андрій Чечель, волонтер та адвокат, назвав пропозиції влади недоречними, оскільки під час війни земля буде продаватися за безцінь і поспішати з цим кроком не варто.

Юрій Гончаренко, експерт Фонду підтримки демократичних ініціатив, в коментарі Голос-інфо, пояснив, що насправді обіг землі в більшості країн світу є жорстко регульованим. Наприклад, в Франції землю можна купити лише за умови підтвердження свого фаху в цій сфері та наявності підтвердженої історії її обробітку.

В більшості країн світу, тих, що ми називаємо розвинутими, землю продають тільки тим, хто на ній працює та може довести, що вміє її обробляти.

– пояснив він.
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...