Онищенко програв усі суди в Іспанії щодо екстрадиції

147

Підозрюваний в організації корупційної схеми з розкрадання коштів під час продажу газу колишній народний депутат Олександр Онищенко програв усі суди в Іспанії щодо екстрадиції та визнання його політичним біженцем.

Про це повідомляє директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

Підозрюваного в організації корупційної схеми з розкрадання коштів під час продажу газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ “Укргазвидобування” колишнього народного депутата України Олександра Онищенка у грудні можуть екстрадувати з Іспанії в Україну.

«Онищенко повертається, ну майже повернувся в Україну. Чому? Тому що він програв усі суди на території Іспанії – і в частині екстрадиції, і в частині визнання його політичним біженцем», – сказав він.

Тому, за словами директора НАБУ, екс-депутата примусово повернуть в Україну ще до кінця цього року.

«Є певна орієнтовна дата – це грудень 2019 року. Звичайно, щось ще може відбутися, але суди він програв. Тому є рішення про його екстрадицію», – наголосив Ситник.

Також директор НАБУ зауважив, що Онищенко з Іспанії може втекти в Німеччину, де має підприємства. За словами Ситника, у цій ситуації все залежатиме від “оперативності закордонних колег”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...