Рябошапка не стикався з жодним тиском у зв’язку зі справою холдингу Burisma

186

Генпрокурор підтвердив, що Burisma є фігурантом “одної великої кримінальної справи” в Україні.

Про це повідомляє Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

За словами Рябошапки, є також “13 або 14” проваджень, в яких фігурує власник Burisma, екс-міністр екології Микола Злочевський.

“Відповідно, від Злочевського проводять зв’язки з “Бурисма Холдинг”. Але по “Бурисмі” мені відоме одне велике провадження, з якого виділяють різні епізоди”, – пояснив генпрокурор.

Він відмовився уточнити, чи фігурує в цьому окремо взятому провадженні в даний момент Хантер Байден. Але зауважив, що рішення про включення його в справу раніше залежало від прокурора Костянтина Кулика, який “наразі знаходиться на лікарняному і не прийшов на тестування” в рамках атестації.

“Закон нам не залишає іншого шляху, крім як попрощатися з Костянтином Геннадійовичем”, – зазначив Рябошапка.

За його словами, тепер справу буде вести новий прокурор. Рябошапка зазначив, що не відчуває жодного тиску у зв’язку зі справою Burisma.

“У зв’язку з цим провадженням – ні. Я абсолютно розумію, що мені потрібно робити. І жодного тиску ані з боку нашого президента, ані з боку іноземних політичних осіб я не відчуваю. В принципі я вільний робити все, що я вважатиму правильним, і те, що відповідає закону. А не те, що хоче хтось зі сторони”, – підкреслив Рябошапка.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...