Улюблена іграшка Рода Стюарта

99

Легенда британської рок-сцени, 74-річний Род Стюарт, виставив на огляд плід свого багаторічного хобі – іграшкову залізницю, яку він збирав 26 років, повідомляє газета Daily Express.

Знаменитий співак з гордістю розповів, що створити мініатюрну модель залізничного вокзалу у повоєнному Нью-Йорку надихнули спогади дитинства. Його нині знищений будинок у Північному Лондоні виходив на залізничні колії. Хлопчиною він полюбляв спостерігати за потягами, які мчали за обрій повз вікна його домівки.

Згодом вже знаний співак, який гастролював в США, закохався в американську залізницю.

“Я просто визирнув одного разу у вікно, і все – це сталося”, – пояснив він.

Іграшкова залізниця, довжиною 37 метрів і шириною 7, до найменших дрібниць відтворює і залізничний вокзал, пасажирські і вантажні вагони, а також вигляд прилеглих районів Мангеттена 1940-х років.

“Мені подобається цей краєвид. Увага до деталей, найменших деталей є надважливими. Навіть тротуари і проїзди не можуть виглядати занадто чистими”, – цитує виконавця Daily Express.

Він пожартував, що, якби знав, скільки років знадобиться, аби відтворити в мініатюрі своє дитяче захоплення, то, можливо, і не починав би.

“Це просто якась залежність, – поділився він. – Коли я почав, просто повинен був це все закінчити. Я віддавався цьому на 110%”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...