Cybertruck отримав плоскі поверхні та гострі кути через матеріал кузова

174

Представлений в минулу п’ятницю футуристичний пікап Tesla Cybertruck залишається серед найбільш обговорюваних, тим паче з урахуванням того, яким вийшла перша легка вантажівка компанії Ілона Маска.

Про це повідомляє ITC.ua.

“Ілон Маск робить все, щоб підтримувати інтерес до новинки, порційно видаючи нові подробиці. В останній сесії питань та відповідей з передплатниками у Twitter підприємець розповів, чому Tesla Cybertruck отримав саме такий незвичайний полігональний дизайн, який, як відомо, породив чимало жартів і мемів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що причина, за якою Tesla Cybertruck, всупереч трендам, отримав плоскі поверхні та гострі кути полягає, як і передбачалося, в матеріалах. Як відомо, кузов Tesla Cybertruck зроблений з надтвердої холоднокатаної нержавіючої сталі. За словами Маска, вона в рази міцніша сучасних сплавів, які широко використовуються в автомобільній промисловості. І тому не можна просто так взяти й почати штампувати надтверду сталь, тому що вона просто зламає штампувальний прес.

По суті, кузов Tesla Cybertruck – це один цільний сталевий лист товщиною 3 мм, складений у декількох місцях. Таке собі доросле орігамі. Навіть згинання вимагає глибокого зазору на внутрішній стороні вигину. Власне, так і було зроблено прототип Tesla Cybertruck.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...