Солом’янська РДА створила “кишенькову” Раду з питань свободи слова?

691

У Солом’янському районі відбулось засідання новоствореної Ради з питань свободи слова при райдержадміністрації за участю керівника апарату Олександра Короля, представників структурних підрозділів РДА та КП «Керуюча компанія», повідомляється на сайті Солом’янської РДа та на відповідній сторінці у фейсбук.

Проте в коментарях до цього допису майже одразу почали з’являтися обурені відгуки меншканців району, які , за словами авторів, провели зазначений конкурс непрозоро і залучили до ради незрозумілі організації.

При всій повазі до тих хто потрапив: а як взагалі формувався цей список? Чому там немає тих, хто створив популярні спільноти солом’янців у Фейсбук, хто пише про проблеми району? Як цей список формувався?

– йдеться в коментарях.

…судячи з того, що в залі «яблуку немає де впасти» обирали «одноголосно»

це адміністратори місцевої групи у фейсбук, ось і весь принцип)) В цьому році саме ці люди закривали мені рота ))

…наскільки можна бачити вже, персональний склад цієї Ради викликає дуже багато питань. Можливо є сенс зробити цей процес більш прозорим і залучити до нього реальну громадськість? Бо для чого вам ця кишенькова структура, яка ні на що не впливатиме і яка у мешканців та активістів району викликатиме тільки обурення

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...