Ford відмовився від “справедливих змагань” пікапів з Tesla

138

Представники Ford пояснили причину відмови тим, що їм, мовляв, “нема чого доводити конкуренту”.

Про це повідомляє Techcrunch.

Під час презентації нового електро пікапа Cybertruck, Tesla показала перетягування каната з Ford F-150 в якому перемогу отримав новий пікап компанії Ілона Маска. Після цього автовиробник Ford запропонував влаштувати “справедливі змагання”, однак зараз компанія відмовилася від цієї ідеї.

Раніше у компанії Ford наполягали, що перетягування канату між новим Cybertruck та чинним лідером американського ринку пікапом F-150 було нечесним, адже Маск швидше за все взяв базову задньопривідну версію пікапу від Ford. До того ж, як стверджують у Ford, ДВЗ важкувато змагатися з електродвигуном в обертовому моменті, а немала вага Cybertruck також зіграла на користь електро пікапу.

Деякі користувачі твітеру також засумнівалися в об’єктивності демонстрації тягової потужності Cybertruck. На користь Ford також висловився відомий американський астрофізик і популяризатор науки Ніл Деграсс Тайсон. Він зазначив, що автомобілі такого класу розкривають свій потенціал лише за наявності навантаженого кузова, що забезпечує додаткове зчеплення з дорогою.

Відмовившись від реваншу, менеджери Ford відзначили, що для компанії в першу чергу важливо ставлення клієнтів, які роками вибирають автомобілі компанії. Користуючись нагодою, вони також нагадали, що автовиробник планує випустити гібридний F-150 вже в 2020 році, а пізніше представити і повністю електричну версію пікапа.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...