Президент “Радіо Свобода” обговорив із Зеленським проблему свободи слова в Україні

125

Джеймі Флай висловив стурбованість з приводу тиску чиновників на окремих журналістів “Радіо Свобода”

Президент “Радіо Свобода” (РС) Джеймі Флай зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським у п’ятницю, 29 листопада. Зустріч відбулася в Офісі президента, передає РБК-Україна із посиланням на “Радіо Свобода“.

Під час зустрічі вони обговорювали роботу Української служби РС, котра відзначила у цьому році 65-річчя. Крім того, були порушені питання свободи слова, зокрема, тиск з боку державних органів і політиків на окремих журналістів РС в Україні.

“Радіо Свобода” випускає програми, які транслюються на 10 телеканалах в Україні і які щороку переглядають понад 20 мільйонів глядачів. Служба також активна на радіо і в інтернеті. До журналістів “Радіо Свобода” в Україні входить наша безстрашна команда “Схеми”, яка здійснює резонансні розслідування, що забезпечують підзвітність влади суспільству… Я підкреслив, що активні ЗМІ необхідні для дієздатної демократії, і що спроби урядовців або інших політичних діячів нападати на журналістів чи демонізувати їх є неприйнятними і що “Радіо Вільна Європа” / “Радіо Свобода” не буде відступати від своєї роботи”, – написав Джеймі Флай у Twitter.

Він також попросив Володимира Зеленського посприяти у звільненні полонених журналістів “Радіо Свобода” – Станіслава Асєєва та Олега Галазюка, а також у справі засудженого в анексованому Криму Миколи Семени.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...