У Раді відповіли на заяву Держдуми РФ про “вихід” ряду областей зі складу України

148

Разумков підкреслив, що в Україні – єдиний народ

Голова Верховної ради України Дмитро Разумков відповів на заяву спікера Державної думи Росії В’ячеслава Володіна про ймовірний вихід зі складу України ряду областей через “націоналізм і утиски малих народів”. Про це він сказав у ході засідання погоджувальної ради парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

Разумков підкреслив, що в Україні немає “малих народів”.

“Заява спікера Держдуми РФ, яка прозвучала у вихідні… Вона не може залишитися без реакції Верховної ради. Я хотів би відзначити, що в Україні немає ні малих, ні середніх, ні великих народів, в Україні є український народ. Так, він багатонаціональний, так, він може розмовляти на різних мовах, але це єдиний народ”, – підкреслив глава ВР.

Спікер Ради запевнив, що ніякі території “відвалюватися” і “відходити не будуть”.

“І я хотів би всіх запевнити, що якщо хтось сподівається, що будуть відвалюватися, відходити, губитися ще якісь території, то це тільки мрії … Ми, як Верховна рада, будемо прикладати максимум зусиль для того, щоб об’єднувати і консолідувати суспільство навколо тих тем, які нас будуть, знову, вибачте за тавтологію, об’єднувати”, – сказав він.

Нагадаємо, Володін пригрозив Україні “відділенням кількох областей”. Таким чином він відреагував на зрив виступу проросійських “представників Криму” на форумі ООН з питань меншин, який проходив у Женеві протягом 28-29 листопада.

“Націоналізм, утиск малих народів може привести до виходу зі складу України ряду областей. Це має розуміти влада України та не допускати порушення прав і свобод проживають на території країни етнічних груп”, – заявив спікер Держдуми РФ.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...