Зеленський запевняє, що на “нормандській зустрічі” зради не буде

142

Президент Володимир Зеленський запевнив, що на зустрічі лідерів країн “нормандського формату” зради не буде, та закликав українців довіряти йому.

Про це він заявив у відеозверненні, записаному під час занять спортом.

“Ніякої зради не було і не може бути. Але я буду більше впевнено вести себе на цій зустрічі, якщо буду знати, що мені країна довіряє, що за моєю спиною цілий наш незалежний народ”, – звернувся Зеленський до українців.

Він закликав не вірити політикам чи політичним силам, які говорять про можливу “зраду” на прийдешній “нормандській” зустрічі.

“Не вірте нікому, війною нікуди ніхто не може піти, не хоче піти і втрачати ще сотні тисяч людей – ми не можемо собі цього дозволити. Тому – тільки дипломатія. А якщо не буде цього діалогу, що там кажуть: “А що там ще за діло може бути Зеленського з Путіним?” Знаєте, без цього діалогу можна, але це приблизно, як біг на цій біговій доріжці, тобто ти щось робиш, калорії втрачаєш, але ти на місці. Ми не хочемо бути на місці, ми хочемо, щоб усе це закінчилося і ми знову були великою країною Україною”, – підкреслив Президент.

Традиційно підбиваю підсумки минулого тижня та ділюся планами на майбутній. А ще маю важливе звернення напередодні зустрічі у Нормандському форматі.

Posted by Володимир Зеленський on Monday, December 2, 2019
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...