Соратника керівника ДБР Романа Труби взяли на великому хабарі (ОНОВЛЕНО)

211

Як стало відомо НВ, НАБУ проводить обшук у Ігоря Щербини, близького соратника голови ГБР Романа Труби.

За даними НВ, Ігор Щербина, близький соратник Труби, і Шевченко В. намагалися продати закриття справи в Державному бюро розслідувань за 150 тисяч доларів і отримали 50% суми.

Зараз у Щербини і Шевченко проводять обшуки. А Романа Трубу, як стало відомо НВ, перевіряють на причетність до злочину.

Гроші, що виявлено під час обшуку / Фото: НВ

Ігор Щербина — екс-начальник головного слідчого управління ГПУ У в 2014—2015 роках. А Труба був його заступником в управлінні ГПУ і працював під керівництвом Щербини. За інформацією ЗМІ, Труба є кумом Ігоря Щербини.

Як свідчить фото, яке опинилося у розпорядженні НВ, Щербина роздавав візитки з інформацією, що він нібито є співробітником ГБР, хоча це не відповідає дійсності.

Співкоординатор Націонал-консервативного руху прогресу Юрій Гончаренко в себе на сторінці у Фейсбук зазначив з цього приводу:

“Здається, остаточно зламався головний партнер Телеграм-канала Портнова, Роман Труба. Якщо все це правда, він не тільки піде у відставку, але й, дуже ймовірно, на нари.
Що характерно, Зеленському вигідно посадити Трубу. По-перше, користі від його топорної роботи проти особистих ворогів Володимир Зеленський було небагато, Портнов все ж таки йому не друг і не соратник, а посадити топ-правоохоронця, якого призначив Порошенко, за хабарі – це сподобається електорату. І, цілком можливо, це все відбудеться в найближчі дні.
Тим більше, на Трубі стільки є всього, включно з кришуванням грального бізнесу, що буде проблемою обрати більш тяжку статтю.

Також цю інформацію підтвердив народний депутат попереднього скликання та відомий антикорупціонер Сергій Лещенко в своєму Телеграм-каналі (мовою оригіналу):

“Не только Сергею Пашинскому, но теперь и его куму Игорю Щербине выдвигают подозрение. Накануне НАБУ провело обыски у бывшего сотрудника Генпрокуратуры Игоря Щербины, который попался на попытке за деньги закрыть дела в Государственном бюро расследований. Такса составила 150 тысяч долларов за дело по застройщику. При получении половины суммы Щербину взяли с поличным

Пізніше цю інформацію підтвердив в себе на фейсбук і Президент України Володимир Зеленський.

«Права рука» директора ДБР підозрюється в отриманні хабаря у розмірі $150 000. Ще один аргумент на користь необхідності…

Posted by Володимир Зеленський on Tuesday, December 3, 2019
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...