СБУ: слідчі дії проходять в афілійованій з Медвечуком компанії

132

Приватних детективів запідозрили в незаконному прослуховуванні й торгівлі даними

Служба безпеки України проводить слідчі дії не в офісі Віктора Медведчука, а в афілійованій з ним охоронної компанії. Про це у Facebook повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

За її словами, слідчі дії проходять в одному з офісів охоронної компанії, афілійованої з Медведчуком.

При цьому в опублікованому на сайті СБУ релізі йдеться про обшуки на Васильківській, 23 в рамках кримінальної справи щодо приватної детективної охоронної компанії. За даними слідства, її співробітники продавали інформацію з обмеженим доступом, зокрема, здійснювали негласні заходи, після чого передавали замовникам роздруківки телефонних з’єднань і дані закритих баз.

“В рамках кримінального провадження у столиці проведені обшуки, зокрема на вулиці Васильківській 23 за адресами офісних приміщень охоронної компанії, детективного агентства і місцем проживання фігурантів виробництва”, – йдеться в повідомленні.

Одного із співзасновників агентства оголосили про підозру за ст. 182 (порушення недоторканності приватного життя), ст. 361-2 (несанкціонований збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом), ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...