Служба безпеки України викрила в Києві ботоферму

192

Ботоферма створювала та просувала фейкові акаунти, які використовували для незаконних операцій в інтернеті за участі громадян Росії та представників так званої ДНР.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Зловмисники активно надавали послуги російській стороні та причетним до діяльності “ДНР”. Акаунти використовували для встановлення та підтримання легендованих контактів з українцями, проведення незаконних фінансових операцій та пересилання поштою незаконних товарів”, – йдеться у повідомені.

Ботоферму також використовували для масового поширення різних публікацій у соцмережах, розсилки неправдивих повідомлень про мінування, а також інших дій, спрямованих на дестабілізацію суспільної обстановки в Україні.

У Києві правоохоронці вилучили спеціальне обладнання, яке забезпечувало діяльність ботоферми. Воно керувало масивом SIM-карт, віртуальними мобільними телефонами, розсилкою СМС-повідомлень тощо.

“У роботі комплексу використовувались також SIM-карти іноземних мобільних операторів, які у більшості країн можна придбати лише за наявності паспорту або за кураторства ФСБ РФ”, – додали в СБУ.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...