ІНДІЮ ЗБУРИЛО ЖОРСТОКЕ ЗҐВАЛТУВАННЯ ТА ВБИВСТВО ЖІНКИ. ТЕПЕР ПІДОЗРЮВАНИХ ЗАСТРЕЛИЛИ КОПИ ЗА НЕЗРОЗУМІЛИХ ОБСТАВИН

82

Перестрілка сталася під час слідчого експерименту.

Вранці в п’ятницю, 6 грудня, в Індії поліція застрелила чотирьох підозрюваних у зґвалтуванні і вбивстві жінки, яка викликала хвилю протестів в усій країні. Про це повідомляє CNN.

Усі четверо підозрюваних у зґвалтуванні і жорстокому вбивстві 27-річної жінки-ветеринара з Гайдарабад були застрелені під час слідчого експерименту. Їх привезли на місце злочину – безлюдну місцевість в передмісті, щоб відновити події.

У поліції стверджують, що там підозрювані вихопили зброю у правоохоронців. Під час стрілянини, що зав’язалася, всі четверо були вбиті.

Жорстке вбивство 27-річної жінки, яка працювала ветеринаром, сталося минулого тижня. Увечері в середу, 27 листопада, вона виїхала на моторолері до лікаря. Пізніше, зателефонувавши сестрі, вона повідомила, що хтось проколов колеса її скутера, але їй допоможе водій вантажівки.

Після цього вона перестала виходити на зв’язок. Вранці в четвер підліток випадково виявив понівечене тіло жінки під мостом біля шосе.

Як пізніше встановило слідство, жертву спочатку зґвалтували, а потім задушили. Її тіло злочинці потім вивезли в передмістя, облили бензином і підпалили.

Жорстоке вбивство викликало хвилю обурення не тільки в Гайдарабаді, але і далеко за його межами. Індійське законодавство забороняє розкривати імена жертв насильства навіть після смерті жертв, але воно вмить стало найбільш згадуваним в індійському сегменті соціальних мереж.

Злочин різко засудило багато місцевих політиків, часом закликаючи до досить радикальних дій. Наприклад, депутат індійського парламенту і відома актриса Джай Баччан закликала лінчувати злочинців. А депутат Віджая Сатьянант закликала знайти, судити і покарати вбивць якомога швидше.

Резонансне убивство жінки в Індії_2
Резонансне убивство жінки в Індії_3
Резонансне убивство жінки в Індії_1
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...