Пресконференція Рефата Чубарова і членів Меджлісу щодо проведення мирної акції “Світ проти насильства і окупації. Марш гідності”

В ході прес-конференції будуть названі потенційні партнери і учасники міжнародної ненасильницької мирної акції “Світ проти насильства і окупації. Марш гідності”, терміни і місце її проведення, а також порядок формування штабу

Форма проведення міжнародної ненасильницької мирної акції “Світ проти насильства і окупації. Марш гідності” – піша організована хода її учасників з території материкової України на територію тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму. Метою міжнародної ненасильницької мирної акції “Світ проти насильства і окупації. Марш гідності” є сприяння міжнародним організаціям, включаючи ООН, ОБСЄ, Європейський Союз, Раду Європи та інші міжнародні організації, в реалізації ними ж прийнятих рішень на підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах та забезпечення тим самим захисту і дотримання прав і свобод кримськотатарського народу – корінного народу Криму, етнічних українців, всіх громадян України, які проживають в Криму, незалежно від їх національності.

#ачотамвпресцентріглавкома 6 грудня 2019 в пресцентрі Главкому пресконференція Голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і членів Меджлісу з оголошенням ініціативи проведення міжнародної ненасильницької мирної акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності». Форма проведення міжнародної ненасильницької мирної акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності » – піша організована хода її учасників з території материкової України на територію тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму. Метою міжнародної ненасильницької мирної акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності» є сприяння міжнародним організаціям, включаючи ООН, ОБСЄ, Європейський Союз, Раду Європи та інші міжнародні організації, в реалізації ними ж прийнятих рішень на підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах та забезпечення тим самим захисту і дотримання прав і свобод кримськотатарського народу – корінного народу Криму, етнічних українців, всіх громадян України, які проживають в Криму, незалежно від їх національності. В ході пресконференції будуть названі потенційні партнери і учасники міжнародної ненасильницької мирної акції «Світ проти насильства і окупації. Марш гідності », терміни і місце її проведення, а також порядок формування штабу.

Posted by Главком on Friday, December 6, 2019
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...