Цивільні заручники в ОРДЛО. Справа Григорія Синченко (прес-конференція)

110

Мати затриманого і правозахисники розкажуть, що наразі відомо про чергового цивільного заручника в ОРДЛО

У грудні 2016 року Григорія Синченко (1991 року народження) взяли в полон у Донецьку. Тоді він пережив страшні катування: його били током, душили, підвішували на кілька годин за наручники до стелі. Після чергового побиття кинули в підвалі, де він кілька днів пролежав без води та із пристібнутими назад руками. Помирати привезли в лікарню, але він вижив. Георгій був звільнений під час великого обміну 27 грудня 2017 року. Зовсім недавно стало відомо про те, що Синченко був повторно затриманий у Донецьку. 31 жовтня представники так званої МГБ привезли його всього побитого, у крові, на квартиру матері, для проведення обшуку. Після цього його ніхто не бачив.

Учасники: Тетяна Гулевська-Синченко – мати затриманого Григорія; Олександра Матвійчук – голова Центру громадянських свобод; Борис Захаров – експерт Харківської правозахисної групи.

#ачотамвпресцентріглавкома 6 грудня 2019 в пресцентрі Главкому пресконференція на тему: «Цивільні заручники в ОРДЛО. Справа Григорія Синченко».Запрошені гості: Тетяна Гулевська-Синченко, мати затриманого Григорія; Олександра Матвійчук, голова Центру громадянських свобод; Борис Захаров, експерт Харківської правозахисної групи.У грудні 2016 року Григорія Синченко (1991 року народження) взяли в полон у Донецьку. Тоді він пережив страшні катування: його били током, душили, підвішували на кілька годин за наручники до стелі. Після чергового побиття кинули в підвалі, де він кілька днів пролежав без води та із пристібнутими назад руками. Помирати привезли в лікарню, але він вижив. Георгій був звільнений під час великого обміну 27 грудня 2017 року.Зовсім недавно стало відомо про те, що Синченко був повторно затриманий у Донецьку. 31 жовтня представники так званої МГБ привезли його всього побитого, у крові, на квартиру матері, для проведення обшуку. Після цього його ніхто не бачив. Мати затриманого і правозахисники розкажуть, що наразі відомо про чергового цивільного заручника в ОРДЛО.

Posted by Главком on Friday, December 6, 2019
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...