У Північній Кореї назвали Трампа “нетерплячим старим, який з’їхав з глузду”

87

“Нетерплячим старим, який з’їхав з глузду” – так назвав президента США Дональда Трампа віцеголова правлячої Трудової партії Кореї і колишній переговорник з ядерних питань Кім Йон Чол.

Про це повідомляє АР.

“Північна Корея в понеділок знову образила президента США Дональда Трампа, назвавши його “нетерплячим старим, що з’їхав з глузду”, – йдеться у повідомленні.

Такою була реакція на твіт Трампа, який пригрозив Пхеньяну втратою всього, що було досягнуто в межах мирних ініціатив між двома країнами, а також “особливих стосунків” лідера Північної Кореї з главою Білого дому, якщо КНДР відмовиться від денуклеаризації.

За словами Кім Чон Чола, КНДР не піддасться тиску з боку США, оскільки їй нема чого втрачати, а адміністрація Трампа намагається виграти час до кінця року, встановлений Кім Чен Ином для Вашингтона, щоб “врятувати” ядерні переговори.

Водночас колишній глава МЗС Північної Кореї Рі Су Йон заявив, що коментарі глави Білого дому є “підтвердженням того, що він відчуває страх” щодо того, що може зробити Північна Корея, коли закінчиться “термін Кіма”. Північнокорейський дипломат попередив Трампа, щоб той подумав кілька разів, чи хоче він уникнути “більших катастрофічних наслідків”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...