ЕКОНОМІЧНА АДАПТАЦІЯ КОЛИШНІХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ДО МИРНОГО ЖИТТЯ. ПОШИРЕННЯ УСПІШНИХ ПРАКТИК

Два роки поспіль ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» реалізовував проєкт «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України. Проєкт було спрямовано на боротьбу з наслідками того, що військовослужбовці не знайшли себе у цивільному житті і залишилися у воєнному стані.

Питання до обговорення:

Результати дворічного проєкту ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Презентація дослідження проведеного в рамках проєкту стосовно економічної адаптації військовослужбовців до мирного життя.

Обговорення пропозицій з покращення процесу переходу військовослужбовців ЗСУ до цивільного життя: супровід військовослужбовця працівниками служби зайнятості з початком контракту і до звільнення, вдосконалення системи територіальної оборони.

Проблеми соціального захисту родин військовослужбовців в регіонах: шляхи їх подолання.

Учасники: Наталія Московець – голова правління ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»; Олександр Терещенко – заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Вікторія Кравчук – радник міністра оборони України; Інна Бондіні – начальник управління надання послуг департаменту реалізації політики зайнятості, Державна служба зайнятості; Сергій Худобін – Український союз промисловців і підприємців; Володимир Паращук — Головне управління воєнізованої охорони ПАТ «Укрзалізниця»; Людмила Кучеренко – АТ КБ «ПРИВАТБАНК»; Андрій Ільченко – ветеран, тренер проєкту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»; Тетяна Конрад – ГО “Центр соціально-психологічної підтримки “РЕСУРС”; Наталія Шуба – ГО «Комплексна психологічна допомога»; родини загиблих і ветеранів з різних регіонів; представник Міністерства оборони України.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...