Країна починає новий «челендж»: «Я – не мовчу»

9 588

Після останніх подій із затриманням волонтерів  і учасників війни на Донбасі, у справі про вбивство Павла Шеремета, а саме рок-музиканту і військовому Андрію Антоненку (Riffmaster), дитячому хірургу Юлії Кузьменко та військовій медсестрі Яні Дугарь, багато людей, здивованих судовими рішеннями, точніше, їх дещо дебільними формулюваннями, небайдужі люди розпочали в соціальних мережах, зокрема у ФБ, своєрідний челендж, якому можна дати назву «я – не мовчу».

Він полягає в тому, що різні персони висловлюють своє ставлення до вищеописаного.

Все почалося з поста Михайла Макарука, який я наведу повністю.

Михайло Макарук

«Мене звати Михайло, і так трапилось, що я громадянин України. Я веду доволі активне громадське життя – і член Рада волонтерів при Міністерстві оборони України, і один з координаторів Рух Опору Капітуляції, спікер спільноти InformNapalm, радник в Демократична Сокира, та і просто волонтер, який намагається допомогти нашим воїнам. А ще я просто небайдужий…

Я той, кого «слідчі» ДБР називають «ушльопками», радник РНБО «воінствующім меншінством», російські пропагандисти «карателем та вбивцею», люди при владі «опозицією», а голова ДЗНД СБУ «загрозою національній безпеці».

Але дивлячись на те, що відбувається, я чудово розумію, що моя позиція і ті дані про які я пишу і говорю, дуже дратують теперішню владу. Пояснюється це все просто – ця влада боїться правди. Вона не мириться з тими хто проти неї, оскільки вона хоче створити свою мінідиктатуру.

Я хотів би відразу попередити, що я толком не вживаю алкоголь, я не приймаю наркотиків, не маю схильностей до суїциду, і веду доволі скромний спосіб життя. В мене в дома в сейфі є легальна зброя і набої до неї, також ряд ножів – один з них трофейний подарунок від бійців ССО, один – подарунок від командуючого ССО, є ніж який подарував один знайомий коваль і він зробив його власноруч.

Також я маю купу військової літератури, оскільки, то моє хоббі – книги на військову тематику. Більш того, мій тато офіцер ГУР, що вже на пенсії, більш того він – лікар. а це також може бути «доказом» проти мене.

Я в свій час прочитав багато книжок, а серед них і твори Шопенгауєра, Ніцше, Троцького, я прочитав і «Mein Kampf”, спогади дружини Гімлера, біографііі Шпеєра, Гебельса, Жукова, Молотова. Більш того, я знаю чудово праці Винниченка, Махно, Петлюри. А ще – я не мовчу.

І я кажу та пишу прямо про недолугість влади, непрофесійність деяких недоліків в СБУ, про те як копи стали мусорами, як руйнується наша держава, як волонтери стали загрозою для теперішнього президента.

А ще я зранку дізнався, що мені ш‘ють діло по дуже цікавій статті. І, можливо, скоро прийдуть і за мною… Тому не дивуйтесь.

Але є одна річ, яку ці «швачки» бояться та знають – це мої друзі, та небайдужі люди, які зможуть в випадку чого за мене заступитись!

Але одночасно ж і ті, хто зрадить і з радістю буде танцювати на моїх кістках, щоб вислужитись. І кожний з них має право вибору… Маю честь»

Ініціативу підтримав Юрій Гончаренко, співкоординатор Націонал-консервативного Руху та член Координаційної Ради Руху Опору Капітуляціякого також є сенс процитувати:

Юрій Гончаренко

«Мене звати Юрій Гончаренко. Мені 43 роки, я не вживаю алкоголь, наркотики, не палю. І в 2016 році не пив і не вживав наркотики взагалі. В мене є три профілі фейсбук, окрім цього Юрій Гончаренко та Юрій Гончаренко, які я маю тому, що фейсбук іноді блокує один з них. В мене три смартфони та планшет. Два ноутбуки. Є кнопочні телефони і старі смарти. Дещо з цього робоче, але знаходиться зі мною. В мене є кілька футболок 7,62 design. На одній є напис “Patroitism is not a crime”. Я співкоординатор Націонал-консервативний Рух та член Координаційної Ради Рух Опору Капітуляції.

Андрій Антоненко в мене в друзях на фейсбук і ми були колись знайомі, коли він ще грав хардкор в групі Едем. Бучу і Пуму особисто не знав, маю спільних знайомих. Про Лису вперше почув вчора, але теж купа знайомих. Іноді говорю по телефону, іноді – критично про владу та ситуацію в країні.

Я багато писав на фейсбук критичних постів про Arsen Avakov, Антона Геращенка та Володимир Зеленський – Слуга Народу. За що забанений, наприклад, паном Антоном.

Я був до середини 2015-го в Виконкомі Правого Сектору та організовував багато вуличних акцій, на яких, можливо, були радикально налаштовані елементи і заклики до зміни влади. В тому числі і чинної.

Я співорганізатор Варта на Банковій, це можна побачити у події. Я був там обидва дні.

Шановна Національна поліція, вам не треба здійснювати додаткові слідчі дії, я все це визнаю. Але, переконаний, таких як я в цій країні – сотні тисяч, мільйони, і якщо ми всі – злочинці, ви так одразу і скажіть».

Мене звати Юрій Гончаренко. Мені 43 роки, я не вживаю алкоголь, наркотики, не палю. І в 2016 році не пив і не вживав…

Posted by Юрій Гончаренко on Friday, December 13, 2019

Я не можу сказати зараз скільки людей вже підключилися до цього челенджу, бо не маю змоги передивлятися всі соціальні мережі, але гадаю, що небайдужих в країні ще багато. Тому й закликаю тих, кому не все одно, що відбувається в країні із судочинством та поліцейським свавіллям – НЕ МОВЧИТЬ! ПРИЄДНУЙТЕСЯ!

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...