Прес-конференція Роя Бейкера – “головного кікбоксера світу”

183

 офіційне прес-спілкування з президентом Всесвітньої Асоціації Кікбоксерських Організацій (WAKO) Роєм Бейкером.

Головною метою візиту до України пана Роя Бейкера буде зустріч з керівництвом Національної Федерації кікбоксингу України WAKO – єдиної національної кікбоксерської організації, яка має право виступати під егідою WAKO. Його візит пов’язаний з прийдешнім вступом Всесвітньої Асоціації Кікбоксерських Організацій до Міжнародного Олімпійського Комітету як повноправного члена.

Також пан Рой Бейкер планує відвідати яскраве мультиспортивне шоу Ukrainian Combat Games та масштабний міжнародний турнір з кікбоксингу WAKO – Wizard Open 2019.

Гості прес-заходу:

  • Рой Бейкер, президент Всесвітньої Асоціації Кікбоксерських Організацій (WAKO);
  • Ольга Павленко, президент Національної Федерації кікбоксингу України WAKO;
  • Ілля Шевляк, президент Спортивного комітету України, організатор Ukrainian Combat Games;
  • Сергій Цукур, співвласник компанії “Snackde Fromage”, партнер Національної Федерації кікбоксингу України WAKO;
  • Сергій Бізов, керівник, член правління Асоціації “МОНОЛІТ”;
  • Лідія Шевченко, віце-президент UPLK, заступник голови професійної спілки спортсменів, працівників сфери фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання;
  • Юрій Юрченко, адвокат, керуючий Адвокатського бюро “Юрченко Юрій та партнери”, юридичний партнер НФКУ WAKO та UPLK;
  • Народні депутати України;
  • Чемпіони світу Національної Федерації кікбоксингу України WAKO,К-1.

РОЙ БЕЙКЕР (RoyBaker, IRL) – колишній чемпіон світу та Європи з кікбоксингу, чинний  президент WAKO Kickboxing та експрезидент WAKO Європа, ірландський громадський діяч. Він став першим ірландцем, який очолив всесвітній керівний спортивний орган, визнаний МОК. На посаду президента Всесвітньої Асоціації Кікбоксерських Організацій (WAKO) був обраний на позачерговій Асамблеї, що відбулася 2 лютого 2019 року в Монца (Італія). На Асамблеї були присутні представники 51 країни, які мали право голосу, і 10 країн, які беруть участь у ролі спостерігачів. Рой Бейкер став президентом після трагічної смерті попереднього президента WAKO Борислава Пелевича. Поза спортивною діяльністю є директором SSE, компанії FTSE 20 з багатомільярдним оборотом. Отримав ступінь з управління кредитами, ІТ-інтеграції та менеджменту. Володар чорного поясу. Має двох дітей, які є центром його життя, і він ніколи не втрачає можливості наголосити на цьому.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...