Автовиробники PSA Peugeot і Fiat Chrysler оголосили про злиття

97

Автовиробники PSA Peugeot і Fiat Chrysler оголосили про злиття. Компанії хочуть створити четвертого за величиною автовиробника у світі, його назва ще невідома.

Автовиробники PSA Peugeot і Fiat Chrysler у середу, 18 грудня, оголосили про своє злиття. Наразі вони доопрацьовують усі умови для злиття за принципом 50 на 50. У разі успіху їхня компанія може стати четвертим за величиною автовиробником у світі. Злиття ще мають затвердити антимонопольні органи, передає агенція dpa.

У спільній заяві компанії повідомили, що нову групу очолить генеральний директор PSA Карло Таварес, а очільник Fiat Chrysler Джон Елканн буде головою ради директорів об’єднаної компанії. Її назва ще невідома. Так само представники компаній ще не оголосили, на платформі якої з двох компаній будуть вироблятися машини нового автовиробника.

Нова група вже планує продавати 8,7 мільйона авто на рік. Більшими за ці обсяги продажу мають лише Volkswagen, Toyota та французько-японська група Renault-Nissan.

Нова група матиме річний оборот у майже 170 мільярдів євро та річний прибуток від операцій у понад 11 мільярдів євро – без компаній Magneti Marelli та Faurecia.

До групи PSA Peugeot належать компанії Citroën, Faurecia, Peugeot Motocycles, Banque PSA Finance, Peugeot Citroën Moteurs (PCM), Process Conception Ingénierie (PCI), DS Automobiles. У 2017 році група придбала німецьку компанію Opel та британську Vauxhall.

Корпорація Fiat Chrysler володіє компаніями Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Lancia, Ram Trucks, Abarth, Mopar і SRT, Maserati, COMAU, Magneti Marelli і Teksid. 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...