Прокуратура розслідує розкрадання 10 млн грн під час ремонту мосту у Станиці Луганській

86

На Луганщині викрили факти зловживання та розкрадання бюджетних коштів під час капітального ремонту мосту у Станиці Луганській.

Про це повідомляє прокуратура Луганської області.

19 грудня 2019 року правоохоронці првоели обшуки у замовника та підрядних організацій. У ході обшуків вилучили документи щодо проведення капітального будівництва мосту через річку Сіверський Донець у Станично-Луганському районі.

За матеріалами слідства, службовці одного з управлінь Луганської ОДА зорганізувались зі службовцями кількох комерційних структур з метою розкрадання бюджетних коштів, виділених на ремонт об’єктів інфраструктури області.

Наразі слідство вважає, що об’єми та вартість ремонту мосту значно завищені. Попередньо встановлено, що порушники намагалися привласнити понад 10 мільйонів гривень.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України триває.


Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...