НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ НАПІДПИТКУ ВЧИНИВ ДТП ТА ВТІК. КОЛИ ЙОГО НАЗДОГНАЛИ – ВИКЛИКАВ ПІДСТАВНОГО ВОДІЯ І ЗАПЕРЕЧУВАВ РОБОТУ В ОРГАНАХ

178

У місцевій поліції запевняють, що якщо буде доведено факт його провини – співробітника звільнять.

На Рівненщині п’яний працівник поліції, спричинивши аварію, влаштував справжню виставу. Що він правоохоронець, заперечував. Не впізнавали в ньому свого колегу і інші копи, які приїхали на виклик. Утім, ТСН таки дізналася, де працює чоловік.  
Пан Іван вказує на водія автівки, який на шаленій швидкості протаранив його машину. Сталося це посеред села.

“Я вже з проїжджої частини з’їхав навіть на узбіччя, втікав, він йшов в мене просто в лоб”, – каже він. 

А протаранивши – почав втікати.  Іван, з водіями, які проїздили повз, кинулися навздогін та зупинили. Викликали поліцію. Та після її приїзду з’явився невідомий чоловік і заявив: бере провину за ДТП на себе. Мовляв він був за кермом. Та з нами спілкуватися не хоче.

Натомість говорить Саша. Якого пан Іван бачив на водійському місці. “Я був пасажиром. Все, що я можу сказати”, – пояснює чоловік.

Пан Іван обурений. Каже, що люди у селі впізнали Сашу. Він поліцейський. Не впізнали колегу і копи, які приїхали на виклик.

Не бачив поліцейський Сашу попри те, що він сидить у його службовій машині. Потерпілий каже – Сашу навіть не освідували.

“У драгер дихав я і лжеводій, а той хто був насправді за кермом – відмовився”, – пояснює він.

Проте якщо Сашу колеги не впізнають, то районне керівництво знає. Мовляв, прийшов ще в міліцію. До речі, її день якраз відзначали напередодні.  Нині працює в групі реагування.

“Якщо буде встановлено, що працівник поліції перебував в стані сп’яніння, тим більше скоїв ДТП – це однозначно він буде звільнений”, – зазначає заступник керівника Костопільського відділу поліції Роман Максимчук.

На копа склали три протоколи – що їздив п’яний, спричинив аварію та ще й намагався втекти. Окрім звільнення з роботи йому загрожує 10 тисяч гривень штрафу та позбавлення водійських прав.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...