За 4 роки роботи Prozorro заощаджено 100 мільярдів

202

За чотири роки роботи загальна кількість торгів системи Prozorro сягнула більше 4 мільйонів, а економія перевищила 100 мільярдів гривень.

Про це повідомив міністр економіки Тимофій Милованов у Facebook.

У грошовому еквіваленті найбільше заощадили в Київській (45,5 млрд), Львівській (5,7 млрд), Дніпропетровській (5,1 млрд), Харківській (4,5 млрд) та Одеській (3,8 млрд) областях. Проте це значною мірою пов’язано з більшою кількістю державних установ у цих областях та, відповідно, більшим обсягом закупівель.

“Якщо рахувати економію у відсотковому еквіваленті як різницю між початковою вартістю всіх закупівель регіону та підписаними договорами після результатів аукціону, то найбільш економними областями виявилися Тернопільська (10,6%), Чернівецька (6,59%), Івано-Франківська (6,52%), Житомирська(6,15%) та Львівська (6,05%)”, – зазначив Милованов.

За цей рік в Prozorro зареєструвалося більше ніж 50 тисяч підприємців. Близько 90% зареєстрованих підприємств — малий та середній бізнес.

“Корупціонери не стануть раптово чесними. Якщо ви встановите світлофор, завжди знайдуться ті, хто буде їхати на червоне світло. І тому за порушення потрібно притягати до відповідальності. Сьогодні в закупівлях покладаються значні очікування на новостворений Офіс фінансового контролю, який відповідатиме за моніторинг та контроль закупівель”, – зазначив генеральний директор ДП “ПРОЗОРРО” Василь Задворний,

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...