Справа Шеремета: «Рух ветеранів» опублікував звернення до слідства

287

Громадська спілка «Рух ветеранів України» опублікувала звернення до слідства у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Звернення опубліковано на сторінці об`єднання у Facebook.

У дописі йдеться, що публічні звинувачення щодо причетності до вбивства Шеремета дитячого хірурга та  військового волонтера Юлії Кузьменко, а також сержанта Сил спеціальних операцій Андрія Антоненка, — «несуть в собі ознаки дискредитаційної кампанії проти ветерансько-волонтерської спільноти і паплюжать гідність тих, хто відстоював суверенітет України».

Зазначається, що не дивлячись на обвинувачення, українське суспільство не сприйняло опубліковані докази провини Кузьменко, докази ж провини Антоненка – «сміховинні».

Представники «Руху ветеранів» наполягають на проведенні прозорого слідства, а також нагадують, що багато гучних справ завершувались нічим, окрім «загублених особистих життів тих, кого було названо злочинцями помилково і бездоказово».

«Ми наполягаємо на тому, що якщо справа проти Юлії Кузьменко і/або інших людей, звинувачених по цій чи іншій справі, закінчиться нічим і всі обвинувачення будуть зняті (А подібний розвиток подій взагалі не підлягає сумніву), то представники правоохоронних органів і інших структур мають вибачитися перед ними так само публічно, як і під час звинувачень у тяжкому злочині, а ті представники силових структур, які були залучені до справи, мають бути покарані згідно чинного законодавства», — наголошується у зверненні.

Також представники спілки висловили співчуття рідним та близьким вбитого журналіста Павла Шеремета й зауважили, що до відповідальності мають притягнути справжніх винних.

Нагадаємо, 12 грудня під час брифінгу заступник голови Національної поліції Євген Коваль заявив, що слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугар, лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта й сержанта Сил спеціальних операцій Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Основним мотивом причини вбивства журналіста Шеремета називають версію «дестабілізації ситуації в Україні».

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року. Автомобіль, у якому він їхав, підірвався. Згідно з відео з камер спостереження, вибухівку під машину встановили вночі невідомі чоловік і жінка. 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...