Як тварин в Австралії рятують від пожеж (фотогалерея)

127

В Австралії загасили велику частину лісових пожеж, які там вирували. Від вогню постраждало багато тварин і птахів. Деяким видам навіть загрожує вимирання.

Корм тваринам доставляють повітрям

У національному парку Воллемі у штаті Новий Південний Уельс тваринам, які вижили після лісових пожеж, які вирували тут, корм доставляють повітрям. Насамперед це солодка картопля і морква. Співробітники національного парку скидають овочі з вертольота туди, де вогонь залишив після себе лише випалену землю.

Порятунок для валлабі

На цій фотографії – валлабі, сумчастий ссавець зі сімейства кенгуру, який вижив під час пожежі. У національному парку Єнга корм для валлабі також доставляють повітрям. Місце, де мешкають тварини, на північний захід від Сіднея, в 2000-му році увійшло до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Тепер ця місцевість дуже сильно постраждала від вогню.

Кенгуру у безпеці

Про це дитинча кенгуру піклуються співробітники організації з порятунку диких тварин WIRES. Рятувальники розраховують, що молоді особини кенгуру можуть потім возз’єднатися зі своїми батьками, тому необхідно позначати місця, де тварини були знайдені.

Врятований опосум

Цей опосум вижив після пожежі. Але тварина, як видно на фотографії, сильно постраждала від вогню: у нього обпечені вуха і шерсть, пошкоджені очі. За даними рятувальників, опосуми, як і інші види дрібних тварин, що мешкають на деревах і в чагарниках, особливо сильно постраждали від лісових пожеж.

Особлива місія військових

Військовослужбовці австралійської армії шукають на третьому за розміром острові країни – острові Кенгуру – трупи тварин, що загинули під час пожеж. В цьому національному парку вогонь знищив дерева і чагарники на площі понад 210 000 гектарів. Й досі вогонь повністю не загасили.

Загинула половина популяції коал

Коалу в клітці, що на цій фотографії, врятували від вогню на острові Кенгуру. Близько 50 тисяч представників цього виду тварин жили тут до пожеж. За останніми даними, половина з них загинула. Але врятованим тваринам доведеться і далі боротися за своє існування, оскільки екосистема, в якій вони мешкали, зруйнована.

Тварини залишилися без звичного середовища проживання

На цих знімках з супутника – лісові пожежі на південь від Едена в Новому Південному Уельсі. В усій Австралії полум’я знищило все живе на площі понад 10 мільйонів гектарів. За оцінками екологів, близько мільярда тварин загинули від вогню. Але тварини, що вижили, втратили звичне середовище проживання, а також корми та природній захист від сонця і хижаків.

Чому верблюдів будуть відстрілювати

Верблюди від пожеж в Австралії не постраждали. Але уряд країни оголосив про необхідність відстрілу тисяч цих тварин. Такий радикальний захід є наслідком екстремальної посухи на континенті. Дикі верблюди, які шукають воду і корм, становлять небезпеку для поселень аборигенів, забруднюючи питну воду і знищуючи запаси їжі.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...