Міністр юстиції виступив за підвищення кримінального порога зберігання наркотиків

153

Малюська вважає, що через низький поріг утримуються близько 10 000 людей

Міністр юстиції Денис Малюська вважає, що збільшення максимально допустимих норм зберігання наркотиків могло б зменшити кількість ув’язнених в українських в’язницях. Про це він заявив в ефірі українського телеканалу.

За його словами, за такої різниці з європейськими нормами в українських в’язницях надміру утримуються близько 10 000 людей.

“У нас ці норми в рази, а іноді в десятки разів менше, ніж європейські. Зберігання в Європі навіть у 10 разів більше (наркотиків, – ред.) не є злочином – вам нічого не буде. А у нас вже люди йдуть у в’язницю”, – сказав він.

Нагадаємо, Міністерство юстиції планує розпродавати в’язниці з надходженням частини отриманого доходу в міністерство. Малюська зазначив, що зараз більше в’язниць, ніж поки що треба.

Крім того, Мін’юст планує скоротити до третини українських в’язниць. Міністр навів у приклад досвід країн Європи, де до правопорушників застосовують покарання у вигляді програми корекції, часткову ізоляцію або обмеження пересування з допомогою електронного браслета.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...