Амбітна мета: Укравтодор будує окружні дороги

166

Укравтодор у 2020 році планує будівництво та реконструкцію дев’яти об’їздних шляхів загальною протяжністю 101,5 км.

Про це повідомляє прессслужба державного агентства автомобільних доріг України.

“Українські міста мають звільнитися від транзитного трафіку, адже це зменшує кількість заторів і покращує транзитний потенціал дорожньої мережі. До того ж, це позитивно позначиться на безпеці руху, якості повітря, термінах експлуатації дорожнього покриття і зменшить кількість ДТП. Об’їздні дороги – сучасне та перевірене рішення для цих викликів”, – зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Зокрема, у 2020 році планується продовжити будівництво Північної об’їзної дороги в Житомирі, Північної об’їзної дороги в Рівному, Південно-Західної об’їзної дороги в Полтаві, Південної об’їзної в Дніпрі, об’їзної дороги в Дунаївці на ділянці між Чернівцями та Хмельницьким.

В Укравтодорі планують побудувати об'їзні дороги навколо міст
Автор: ukravtodor.gov.ua

Також розпочнуть роботи з будівництва Північної об’їзної дороги навколо Львова та Північної об’їзної в Тернополі.

Під час будівництва одного з пріоритетних об’єктів 2020 року – швидкісного шосе Н-31 Дніпро – Решетилівка, планується побудувати об’їзну дорогу навколо міста Кобеляки в Полтавській області.

Також у планах будівництво об’їзної міста Берегове, що дозволить значно підвищити привабливість України на ринку міжнародних автомобільних перевезень.

Крім того, у цьогоріч Укравтодор готує техніко-економічне обґрунтування та проєктну документацію для додаткових об’їзних доріг. Зокрема, це Південно-Східна об’їзна міста Дубно, Північно-Західна об’їзна міста Хмельницький, Північна об’їзна міста Біла Церква, об’їзна дорога міста Стрий, об’їзна міста Кременчук з мостом через річку Дніпро.

Як зазначили в Укравтодорі, там прагнуть створити єдину транспортну систему України – комфортну та безпечну дорожню мережу.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...