В Україні з 1 квітня з’являться електронні лікарняні

137

Міністерство соціальної політики планує з 1 квітня запровадити в Україні електронні лікарняні. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Кабміну.

“З 1 квітня в Україні з’являться електронні лікарняні. Це буде перший етап, але цей крок дозволить навести лад у системі та продовжити боротьбу з корупцією у сфері соціального страхування. Нам зміни потрібні незворотні, які покращать ситуацію у системі соціального страхування України”, – наголосив заступник міністра соціальної політики Олег Коваль.

За його словами, електронний лікарняний принесе більше прозорості та відкритості у процес видачі лікарняних

“Цей крок передбачає автоматизацію процесів та дає можливість відслідкувати весь процес оформлення лікарняного: кожен лікар, який видає лікарняний, повинен буде підписати документ своїм цифровим підписом в електронній системі. Інформація через реєстр в Пенсійному фонді буде автоматично передана у Фонд соціального страхування – в установі одразу знатимуть, що людина захворіла і повинна отримати компенсацію – оскільки є платником єдиного соціального внеску. Весь процес буде прозорим”, – йдеться у повідомленні.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...