CША виділять Китаю 100 мільйонів доларів на боротьбу з коронавірусом

298

Сполучені Штати збираються виділити Китаю 100 мільйонів доларів на боротьбу з коронавірусом. Крім того, Вашингтон передав Пекіну маски, респіратори та інші необхідні речі, розповіли у Державному департаменті США.

Сполучені Штати Америки збираються надати Китаю 100 мільйонів доларів на боротьбу з коронавірусом. Про це у п’ятницю, 7 лютого, повідомив державний секретар США Майк Помпео.

“Гордий оголосити про виділення додаткових 100 мільйонів доларів на підтримку Китаю у боротьбі з коронавірусом. Це зобов’язання, разом із вже щедро пожертвуваними сотнями мільйонів, демонструє потужне лідерство США у відповідь на спалах. Разом ми можемо мати серйозний вплив”, – написав Помпео у соцмережі Twitter.

У свою чергу, у Державному департаменті США повідомили, що цього тижня Вашингтон відправив Пекіну майже 17,8 тонн медичних матеріалів, які зібрали у якості пожертвувань. Серед них – маски, медичні халати, марлі, респіратори та інші життєво важливі матеріали.

Також у Держдепі уточнили, що анонсовані Помпео 100 мільйонів доларів підуть на допомогу Китаю та іншим країнам, які постраждали від коронавірусу. Частину цих коштів передадуть урядам країн, а решту – різним організаціям для стримування та боротьби з хворобою. “Сполучені Штати є і залишаться найбільшим донором у світі. Ми заохочуємо решту країн світу вчиняти так само”, – наголосили у пресслужбі Держдепу.

До цього 100 мільйонів доларів на боротьбу з вірусом пообіцяли виділити у Фонді Білла та Мелінди Гейтс.

Нагадаємо, згідно з останніми даними, від коронавірусу у Китаї померли 636 людей і ще 31161 людина інфікована.

Нагадаємо, хвороба, вперше зафіксована в 11-мільйонному місті Ухань, швидко поширилася Китаєм. Для боротьби з поширенням захворювання влада КНР вдалася до небачених раніше заходів безпеки. Ці заходи вже негативно вплинули на економіку Китаю та регіону в цілому. 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...