Заступник генпрокурора розповів деталі розслідування щодо агресії РФ проти України

246

За словами Чумака, Україна має достатньо багато доказів

Україна під час розслідування зібрала “достатньо багато доказів” агресії Росії проти України, а в Офісі генпрокурора для цього створено спеціальний департамент. Як передає РБК-Україна, про це заявив заступник генерального прокурора Віктор Чумак в інтерв’ю “Радіо Свобода“.

Чумак також зазначив, що робота департаменту є досить ефективною. Департамент займається воєнними злочинами і злочинами, вчиненими на окупованих територіях.

“Там вже достатньо багато доказів збирається…Дуже ефективно на сьогодні працюють… Вчора, позавчора там була підозра громадянам України, які у так званій “ДНР” знущалися над нашими військовими. Все це робиться цим департаментом”, – підкреслив Чумак.

Також він розповів, що усі розслідування про події в Іловайську та Дебальцевому були спрямовані водночас на розслідування фактів російської агресії. Крім того, департамент розслідує всі факти, які можуть сказати про недбалість посадових осіб.

“Це може бути умисел, а може бути необережність, може бути недбалість, а може бути пряма вказівка щодо поразки. І тому причинно-наслідковий зв’язок – це достатньо серйозна тема, яку треба дослідити. У цих справах проведено безліч експертиз: військова, військово-політична”, – сказав заступник генпрокурора.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...