Вандала, що пошкодив майно на Алеї художників, примусили працювати на благо Києва

0 72

20-річний хлопець, що 29 січня з товаришами пошкодили LED-підсвітку перил на Алеї художників у Києві, примусово прибирає вулиці столиці упродовж кількох останіх днів. Його знайшла поліція, а покаранням стали 3 тижні громадських робіт по 3 год на день.

“Пам’ятаєте вандала, який у ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників? Поліція затримала молодика та ще кількох його “сподвижників” оперативно. А я тоді сказав, що наполягатиму, аби тих, у кого “сверблять” руки, псувати міське майно, залучали до громадських робіт на користь міста. І от вам результат! Наш 20-річний “недогерой”, родом із Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом”, – написав у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

Хлопець попрацював на Алеї художників. Відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру “Жовтень”; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву.

“Це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва! Треба цінувати і берегти красу міста, у якому ми живемо і яке любимо!” – сказав Кличко.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...