У Римі презентували фільм про справу Марківа «Не в тому місці, не в той час»: стрічку планують завершити у квітні

134

В італійському парламенті  презентували документальний проєкт «Не в тому місці, не в той час» (The wrong place) про справу українського солдата Віталія Марківа і загибель двох іноземних журналістів на Донбасі 2014 року.

Про це пише hromadske.

На презентації показали декілька уривків із майбутнього фільму  — його планують завершити у квітні.

Зазначається, що над фільмом понад півроку працює італійсько-українська команда із залученням великої кількості експертів, зокрема військових. Про це зазначив на презентації режисер фільму Крістіано Тінацці.

«Ми реконструювали останні дні Роккеллі та Міронова, провели інтерв’ю з журналістами, які теж були у ті дні у Слов’янську та знали загиблих. Ми знайшли важливих свідків подій, які не були опитані італійським слідством, зокрема таксиста, котрий віз у той день Роккеллі та Міронова, а також хлопця, фото якого зробив Роккеллі перед смертю. Якщо їх могли знайти ми, то це було можливим і для слідства», — сказав Тінацці.

Як повідомляє Радіо Свобода, над фільмом група почала працювати влітку минулого року, коли у липні в Павії оголосили вирок, 24 роки ув’язнення, бійцю Національної гвардії України Віталію Марківу, визнавши його винним у вбивстві біля Слов’янська італійця Андреа Роккеллі та росіянина Андрія Миронова.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...