Єрмак оприлюднив декларацію за 2019 рік

89

Декларація була опублікована 14 лютого

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак оприлюднив декларацію за 2019 рік. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Національного агентства з питань запобігання корупції.

Так, за даними опублікованої декларації, керівник ОП володіє квартирою площею 107,8 кв. метрів, придбаним у 2015 році автомобілем Toyota Camry, низкою корпоративних прав, та трьома державними цінними паперами вартістю 1 тис. гривень.

Загалом Єрмак вніс до декларації 254 959 грн доходу за 2019 рік, зокрема це дохід від підприємницької діяльності, зарплати у ТОВ “Міжнародна правнича компанія”, зарплати за основним місцем роботи в АТ “Міжнародна правнича компанія”, гонорари у “Медійній група європейського партнерства” та дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

Також керівник ОП задекларував частини корпоративних прав у 9 компаніях, зокрема: 100% у ТОВ “ЕР ПІ АЙ”, 99% у ТОВ “Гарнет Інтернешнл Медіа груп”, 10% у ЗАТ “Інтерпромфінанс-Україна” та по 50% у ТОВ “Міжнародна правнича компанія”, “Міжнародна фармацевтична група” та “Інтерпромфінанс-Безпека”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...