Під НАБУ активісти вимагають відставки Ситника

128

Біля будівлі НАБУ триває мітинг громадських активістів, які вимагають невідкладної відставки  директора агентства Артема Ситника.

Про це повідомляє екс-нардеп Ігор Мосійчук у своєму каналі Telegram.

Акція називається «Сніданок з корупціонером». «Активісти підігнали автофуру, яку використовують як сцену», – пише екс-нардеп. Також біля входу до НАБУ за столом з екзотичними фруктами та напоями сидить активіст у масці з обличчям Ситника. Це має символізувати елітний відпочинок директора НАБУ на мисливській базі в Сарнах , який нібито був оплачений чужим коштом. Акція є безстроковою і триватиме до звільнення Ситника, стверджують активісти.

13 грудня 2019 року директор НАБУ Артем Ситник програв апеляцію у Рівненському апеляційному суді щодо рішення Сарненського суду Рівненської області, який восени визнав директора Ситника винним в адміністративному порушенні під час відпочинку в Рівненській області. Після цього Ситник був офіційно внесений до реєстру корупціонерів НАЗК. Наразі в Верховній Раді України розглядається проект постанови про звільнення Артема Ситника, під яким зібрано 216 підписів народних депутатів.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...