Проти екс-президента Болівії почали розслідування у зв’язку з фальсифікаціями на виборах

83

Підозрюваними у справі також проходить колишній віце-президент Болівії і низка екс-міністрів

Прокуратура болівійського міста Ла-Паса початку розслідування щодо екс-президента країни Ево Моралеса за підозрою у фальсифікації на виборах глави держави. Про це заявив генеральний прокурор Болівії Хуан Ланчіпа, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Agencia Boliviana de Información.

Підозрюваними у справі також проходить колишній віце-президент Альваро Гарсія Лінера і ряд екс-міністрів.

“Нам надійшла інформація, що було відкрито нову справу стосовно колишньої влади (Єво Моралеса, – ред.) у зв’язку з фальсифікаціями на виборах”, – сказав Ланчипа.

Нагадаємо, 10 листопада президент Болівії Ево Моралес оголосив, що йде у відставку на тлі протестів. Другий віце-спікер Палати сенаторів парламенту Жанін Аньєс стала виконувачем обов’язків президента.

Моралес втік з країни в Мехіко, де попросив про політичний притулок. Він заявив, що покинув Болівію, тому що його життя було в небезпеці. Моралес зазначив, що був змушений піти у відставку, але зробив це добровільно, “щоб більше не було кровопролиття”.

Пізніше Жанін Аньєс заявила, що Моралес, повинен буде відповісти перед правосуддям”, якщо захоче повернуться до Болівії.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...