Коронавірус поширився вже на 36 країн світу

72

У Китаї за добу зареєстрували 508 нових випадків зараження коронавірусом. Загалом його виявили у 36 країнах. ВООЗ запевняє, що пік епідемії у Китаї минув. А Франція і В’єтнам повідомили про одужання більшості хворих.

Влада Китаю у вівторок, 25 лютого, повідомила про виявлення 508 нових випадків інфікування коронавірусом, а також про 71 померлого внаслідок нього за останню добу. Таким чином кількість інфікованих у Китаї досягла 77658 осіб, а його жертвами стали 2663 людини.

Також у Китаї заборонили торгівлю дикими тваринами та вживання їх у їжу. На думку представників влади, цей крок здатен захистити життя і здоров’я людей.

У свою чергу, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус 24 лютого заявив, що пік епідемії коронавірусу в Китаї минув. За даними експертів ВООЗ, які побували в регіонах, звідки поширився вірус, його пік припав на кінець січня.

Коронавірус виявили у більш ніж 30 країнах

Новий вірус усе частіше виявляють і за межами Китаю. Станом на 25 лютого він поширився на 36 країн. Усього новим вірусом інфіковані понад 80 тисяч людей у світі.

Другим найбільшим осередком коронавірусу залишається Південна Корея, де кількість хворих за останню добу зросла на 60 осіб. У країні підтверджено 893 випадки захворювання, вісім осіб померли.

В Ірані зафіксований 61 випадок зараження та 12 померлих. У зв’язку з поширення захворювання низка сусідніх держав тимчасово закрила кордон з Іраном.

У Європі найбільше інфікованих – в Італії

Серед європейських країн в Італії зафіксовано найбільшу кількість інфікованих. Там підтвердили майже 230 випадків зараження та сім жертв хвороби.

У Німеччині коронавірус виявили у 16 людей. У Франції від нього померла одна туристка – літня громадянка Китаю. Загалом новим вірусом інфікувалися 11 осіб, 10 із них уже одужали.

У В’єтнамі одужали всі 16 осіб, у яких виявили вірус. Медики продовжують спостерігати за одним із пацієнтів, решта – виписані з лікарень. Нових заражень не було від 13 лютого, наголосило міністерство охорони здоров’я країни.

У США хочуть виділити 1,8 мільярда доларів на боротьбу з коронавірусом

Білий дім 24 лютого попросив Конгрес США виділити 1,8 мільярда доларів на екстрені витрати, пов’язані з реагуванням на коронавірус, повідомляє видання The Washington Post.

Якщо Конгрес виділить ці гроші, вони підуть на фінансування лабораторних тестів, витрат на карантин, дослідження та розробки вакцин та на підтримку постраждалих країн.

Представники Демократичної партії США вже розкритикували цей крок Білого дому, заявивши, що цих коштів буде недостатньо.

Раніше в адміністрації президента США Дональда Трампа наполягали, що додаткові кошти не потрібні. 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...