Справи Вілкула та Колєснікова закрили за строками давності

303

 Суди закрили кримінальні провадження колишніх нардепів партії “Опозиційний блок” Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова за строками давності. Про це УНН повідомляє з посиланням на ухвали суду.

Так, Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області ухвалив 28 січня 2020 року звільнення Вілкула від кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч.2 ст.367 (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки) КК України, на підставі п.3 ч.1 ст.49 КК України у зв’язку із закінченням строків давності, закривши відносно нього справу.

Також, Жовтневий районний суд Дніпропетровська 13 лютого 2020 року постановив звільнити Колєснікова від кримінальної відповідальності за вчинення злочину передбаченого ч. 2 ст. 367(службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки) КК України на підставі п. 3 ч. 1 ст. 49 КК України у зв’язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, колишнього голову Дніпропетровської ОДА Олександра Вілкула підозрювали у зловживанні владою, що спричинило державі багатомільйонні збитки.

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині колишній голова Агентства держмайна Дмитро Колєсніков підозрювався у спричиненні збитків державі у понад 16 млн грн.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...