У Франції вручили кінопремію “Сезар”

1 971

Французька академія кінематографічних мистецтв і техніки оголосила лауреатів премії “Сезар-2020”. Кращим фільмом визнали картину “Знедолені” режисера Ладжі Лі. Список переможців опублікований на сайті премії, передає УНН.

Так, фільм “Знедолені” (Miserables) режисера Ладжі Лі отримав національну французьку кінопремію в номінації “Кращий фільм”. За кращу режисуру нагородили Романа Поланскі – французька Академія кіно зазначила його за фільм “Офіцер і шпигун” (J’accuse). Також він удостоївся нагороди за кращу адаптацію сценарію. Однак Поланскі і вся команда його фільму не прийшли на церемонію за нагородою.

“Сезар” за кращу чоловічу роль отримав Рошді Зем, який зіграв у фільмі “Боже мій” (Roubaix, une lumière), а кращою актрисою в цьому році стала Анаіс Демустьє, що отримала нагороду за роль у фільмі “Аліса і мер” (Alice et le maire).

Нагороду за кращий іноземний фільм отримала картина “Паразити” південнокорейського режисера Пон Чжун Хо, яка кілька тижнів тому завоювала головну нагороду кіноакадемії США в категорії “Кращий фільм”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...