“Вбити” Дженніфер Еністон

Скандального голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна днями ув’язнили на 23 роки за зґвалтування та сексуальні домагання.

В день винесення вироку газета Guardian оприлюднила уривки з майже тисячі сторінок справи, в яких багато цікавих деталей.

Наприклад, коли у 2017 році до Вайнштейна звернувся кореспондент одного американського видання з проханням прокоментувати чутки, що він непристойно залицявся до Дженніфер Еністон, зірки серіалу “Друзі”, продюсер не стримався та письмово відповів, що акторку за такі закиди “варто вбити”.

До слова, представник пані Еністон спростував, що вона робила подібні заяви.

В матеріалах справи є також інформація, що зірковий актор і режисер Бен Аффлек був у чорному списку “неблагонадійних” знаменитостей, який Вайнштейн особисто склав та відправив своєму приватному детективу.

В цьому переліку були ті, кого підозрював у тому, що можуть оприлюднити аспекти його приватного життя, які б бажав тримати в таємниці.

Також виявилося, що коли звинувачення на адресу Вайнштйена почали лунати дедалі голосніше, він звернувся до впливових бізнесменів, як от Джефф Безос та Майкл Блумберг, аби ті втрутилися в його справу чи принаймні написали йому “приватне повідомлення підтримки”. Але це все не допомогло.

В матеріалах зокрема є лист від брата Вайнштейна, який напряму звинувачує того в “дикості, аморальності та нелюдяності” щодо жінок.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...