СБУ викрила схему постачання військових комплектуючих з України в РФ

0 106

Комплектуючі призначалися для авіатехніки оборонних підприємств Росії

Служба безпеки України блокувала схему постачання з України комплектуючих до військової авіатехніки в Російській Федерації. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-центр СБУ.

За даними спецслужби, до схеми причетні понад 20 учасників. Для організації операцій зловмисники використовували фіктивні фірми в Україні, країнах ЄС та РФ.

“За реквізитами фіктивних українських і російських комерційних фірм ділки закуповували на підприємствах “Укроборонпрому” продукцію військового призначення. Для проведення цих операцій зловмисники залучали посадових осіб Міноборони України, які відповідають за так звану “військову прийомку”. Потім незаконно придбану військову продукцію вони контрабандою переправляли в РФ поза пунктами митного контролю”, – йдеться в повідомленні.

Оперативники спецслужби затримали одного з учасників угруповання на території Дворічанського району Харківської області під час спроби незаконного переміщення комплектуючих на територію РФ.

“З позашляховика зловмисника правоохоронці вилучили 11 електромагнітних пристроїв, які використовуються для комплектування російської авіаційної техніки, а також 64 інфрачервоних патрони, призначених для захисту російських літаків від керованих ракет”, – йдеться в повідомленні.


Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...