Коронавірус: Туристичні пам’ятки Європи без туристів (фотогалерея)

0 107

Через пандемію коронавірусу в багатьох місцях в Європі, які зазвичай переповнені туристами, зараз зовсім порожньо. Як це виглядає – у фотогалереї DW.

Рим – вічне місто завмерло

Нинішня пандемія коронавірусу SARS-Cov-19 особливо позначилися на італійських туристичних місцях. Уся країна перебуває на карантині. Магазини закриті, туристи покинули країну. Площа святого Петра у Римі закрита для відвідування, також закриті музеї та інші туристичні місця.

Порожній Мілан

На півночі Італії на вулицях порожньо – лише голуби збираються у великі зграї. Міланський собор височіє самотньо і покинуто. По всій Італії діє комендантська година. Людям дозволяється виходити з дому лише для купівлі продуктів харчування або щоб добратися до роботи.

Туризм у стані коми

Туризм у стані коми Інші пам’ятки в Берліні також стоять закритими й полишеними. На вулицях поки що можна помітити поодиноких туристів лише подекуди – наприклад, біля Бранденбурзьких воріт. І таке споглядання пам’яток не приносить справжнього задоволення – навіть попри те, що ніхто не заважає безперешкодно насолоджуватися цим символом Берліна.

Самотній собор святого Стефана

Жителі Австрії також більше не мають права вільно пересуватися через коронавірус. З 18 березня в країні, серед іншого, зачинені всі ресторани та інші заклади харчування. Символ Відня – собор святого Стефана – закритий для відвідування, церковні служби відбуваються без віруючих та транслюються по радіо. Площа перед собором, зазвичай заповнена людьми, зараз є порожньою.

Чехія відмежувалася від світу

Карлів міст у Празі зазвичай “прогинається” під масами людей. Тепер на цьому символі чеської столиці зовсім порожньо. Чехія через спалах коронавірусу оголосила надзвичайний стан та запровадила заборону на в’їзд та виїзд з країни. Зупинені усі міжнародні залізничні і автобусні рейси. Право жителів країни на пересування було значним чином обмежено владою країни.

Надзвичайний стан у Франції

Згідно із заявою французького президента Еммануеля Макрона, Франція нині перебуває у стані війни за здоров’я громадян проти коронавірусу. А міністерство внутрішніх справ країни зробило усіх жителів “військовими союзниками”, наказавши їм сидіти вдома. У місцях у Парижі, де зазвичай збираються тисячі людей – біля Ейфелевої вежі або біля Лувру – тепер взагалі немає жодної цивільної людини.

Пам’ятки Берліна закриті

У Берліні на вулицях стає дедалі менше людей, хоча пересування ще не обмежили. Визначні пам’ятки німецької столиці, такі як будівля Рейхстагу, зачинені. Також не працюють численні театри та музеї міста. В усій Німеччині робота туристичної галузі зупинена, а зупинятися у готелях та інших тимчасових місцях для проживання дозволяється лише з “надзвичайною і в жодному випадку не туристичною метою”.

Спорожнілі площі Мадрида

Після Італії найбільше в Європі постраждала від коронавірусу Іспанія. Тут також діє комендантська година. Через це спорожніла Пласа Майор – головна площа Мадрида, життя на якій зазвичай вирує. Цю велетенську площу щороку відвідують сотні тисяч туристів. Довкола неї розташовані понад три тисячі ресторанів, барів, кафе – усі вони зараз закриті на карантин.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...