Бебі-бум чи розлучення? До чого приведе карантин

0 76

Пандемія коронавірусу навряд чи приведе до бебі-буму, однак може збільшити кількість розлучень, пише журналістка Петула Дворжак у колонці для Washington Post.

Адже карантин та дистанційна робота дають змогу партнерам побачити один одного у незвичному режимі.

Авторка зізнається, що запровадила разом з чоловіком певні правила життя на час карантину.

“Коли я розмовляю телефоном з жертвами насильства, йому не дозволено в мене питати, де лежить сир, гірчиця чи будь-що інше, – пише журналістка. – Я нагадую йому надягати сорочку для відеоконференцій, а він тримає вдома собак, коли я зачиняюся в машині на час телефонних інтерв’ю”.

“Якщо ми зможемо пережити ці правила, ми переживемо все”, – вважає авторка.

Топовий британський адвокат з розлучень Фіона Шеклтон, яка вела розлучні процеси Пола Маккартні, Мадонни та інших знаменитостей, також очікує на бум у своєму бізнесі. Про це вона сказала на засіданні британського парламенту.

“Пік зазвичай припадає на літні канікули та Різдво, коли люди багато часу проводять разом, – сказала вона. – Уявіть, що буде, коли сім’ї зачинені вдома дуже довгий час”.

Однак все може бути і не так погано, якщо вірити спортивному кореспонденту Марку Зінно зі штату Меріленд. За його словами, віддалена робота дозволяє вам побачити, наскільки важлива робота вашого партнера і як старанно він чи вона працює.

“Ви про це ніколи не дізнаєтесь, доки не сядете з ними поруч і не побачите їх у процесі”, – наголошує Зінно.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...