Нардепи зажадали VIP-умов у медустанові, де лікують заражених коронавірусом. Відео

143

Українські депутати, які лікуються у столичних медустановах, де приймають хворих на коронавірус, вимагають для себе особливих VIP-умов.

Про це, переповідаючи обурення працівників лікарень, заявив адвокат Олександр Боришкевич на своїй сторінці у Facebook.

“Якщо мої діти колись запитають: “Тату, хто такі п**араси?”, то розкажу їм дві історії, про які мені сьогодні повідомили медики, яких я завозив на роботу”, – почав він.

Насамперед Боришкевич зазначив, що ординаторські в Олександрівській лікарні та імені Амосова нині переобладнують під VIP-палати.

А з іншого боку, переповідає адвокат слова медиків, народні депутати, які лікуються в Олександрівській клінічній лікарні, не хочуть лежати в палатах по двоє-троє і вимагають, щоб їх селили по одному.

“Достойні вчинки справжніх владних мужів! ДумайТе”, – підсумував Боришкевич.

Щойно підвозив кількох лікарів на роботу! Дві історії про наших народних обранців:1. Ординаторські лікарів в Олександрівській лікарні і в Амосова – переобладнують під VIP палати!2. Народні депутати в Олександрівській лікарні вимагають щоб їх селили по одному в палату! Достойні вчинки справжніх владних мужів! 👍

Опубліковано Олександром Боришкевичем Середа, 25 березня 2020 р.

Пізніше журналісти опублікували наказ Департаменту охорони здоров’я КМДА про особливі умови лікування VIP-пацієнтів з коронавірусом, який він розіслав столичним медичним закладам.

У ньому міститься перелік лікарень, які повинні приймати таких пацієнтів, і вимоги, серед яких, окремий медперсонал, затемнені вікна в палатах і запас необхідних ліків.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...