Віталій Кличко пояснив, хто матиме особливі умови в лікарнях

0 77

Окремі палати з державної охороною на випадок захворювання на коронавірус отримають лише перші особи держави, але не депутати та чиновники, заявив мер Києва. Кількість інфікованих коронавірусом в Україні зросла до 145.

Перші особи держави матимуть особливі умови лікування у випадку захворювання коронавірусом. Про це ввечері у середу, 25 березня, заявив мер Києва Віталій Кличко. Так він відреагував на поширення в ЗМІ інформації про те, що в українських лікарнях ніби-то мають підготувати спеціальні палати для лікування усіх осіб, що мають державну охорону.

“Що стосується VIP-палат, нібито, для депутатів та інших чиновників, у випадку їх захворювання на коронавірус – такого немає!… Поки скажу одне: справді, завжди так було, що перші особи держави – президент, прем’єр-міністр, голова Верховної Ради – на випадок захворювання повинні мати певні умови. Окремі палати і щоб поряд перебувала державна охорона. Така практика завжди була. І, до речі, не тільки в Україні”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.


Кличко додав, що такі умови можуть стосуватися винятково керівництва держави. Він зазначив, що зараз всіх хворих чи осіб з підозрою на коронавірус відправляють в Києві до Олександрівської лікарні. “Якщо збільшуватиметься кількість хворих, ми будемо лікувати їх і в інших визначених і підготовлених для цього лікарнях. Таких сьогодні в столиці сім, включно з Олександрівською”, – зазначив мер столиці.

Тим часом число інфікованих коронавірусом в Україні зросло до 145, повідомили в Центрі громадського здоров’я (ЦГЗ). З початку дня було зафіксовано 32 випадки інфікування. За офіційними даними, від хвороби у країні померло четверо людей. Тим часом мер Конотопа ввечері у середу повідомив, що у місті померла ще одна пацієнтка з підозрою на коронавірус.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...