“Коронавірус розповзається по столиці” – Кличко просить уряд ввести жорсткіші обмеження

499

Мер Києва Віталій Кличко закликав Кабінет міністрів ввести жорсткіші обмеження на пересування громадян на час пандемії коронавірусу. Щоб люди перестали гуляти у парках і на дитмайданчиках.

“Хочу звернутись до уряду: ухваліть, будь ласка, кроки, що дозволять владі на місцях контролювати заходи обмежень. Ухваліть жорсткі обмеження відвідування парків, скверів, дитячих майданчиків, роботу деяких підприємств.

Прошу (мешканців – Gazeta.ua) досить шастать без нагальної потреби і будьте здорові”, – сказав Кличко на брифінгу у вівторок, пише “Українська правда”

У столиці 132 особи мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. За минулу добу кількість хворих киян збільшилася на 25.

Із цих 25-ти нових хворих 12 чоловіків (від 23 до 71 року) та 12 жінок (від 21 до 80 років) і одна дівчинка, якій трохи більше року.

За словами Кличка, більше половини з нових інфікованих COVID-19 киян, останнім часом не виїжджали за межі України – вони заразилися в Україні, а це значить, що вірус розповзається і охоплює місто.

Він закликав киян, які ще не вірять у загрозу “спуститися на землю” і припинити вештатися містом, ігноруючи обмеження, які запровадили, щоб їх же і врятувати.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...