У лісі знайшли рештки бійців Другої світової, яких вважали зниклими безвісти

106

Пошуковці виявили залишки 2-х загиблих у часи Другої світової війни воїнів Червоної армії у лісі між селами Безугловка та Єліне Чернігівської області.

Співробітник Музейно-меморіального комплексу партизанської слави “Лісоград” Денис Дрозд розповів, що належать бійцям 219-ї радянської мотострілецької дивізії. Чоловіки, імовірно, загинули восени 1941-го, повідомляє ЧEline.

У одного із них виявили медальйон із особистою інформацією. Загиблим виявився Філін Олександр Федорович, який народився 1904-го. До армії чоловіка призвав 7 серпня 1941-го Малоярославецький районний військкомат Калузької області. Вважався зниклим безвісти. Нині пошуковці намагаються знайти його рідних.

“Якщо буде бажання близьких, ми передамо їм останки на батьківщину загиблого. Нам вдалося визначити, що він із Калузької області. Ми зараз маємо дані його дружини, місто, вулицю та номер будинку, де вони проживали. Тому надія на те, що ми знайдемо родичів, є, але, як показує практика, родичі не завжди залишаються жити за тими адресами, які були вказані 70 років тому. А сам боєць народився в зовсім іншій області, тому можуть бути родичі і там”, – каже Денис Дрозд.

Ідентифікувати другого бійця, попри наявність такого ж медальйона, не вдалося. Папірець з інформацією повністю вигнив у дерев’яній капсулі.

Загалом із 2006 року в цьому ж лісовому масиві знайшли приблизно 60 солдатів радянської армії.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...