За порушення карантину киян вже оштрафували майже на 92 тисячі гривень

109

Про це на прес-брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє кореспондент Depo.Київ. 

“Також порушили одне кримінальне провадження за поставлення особи в небезпеку зараження вірусом. Та три кримінальних провадження за порушення карантинних обмежень”, – наголосив мер Києва.

Кличко нагадав, що в місті працює Моніторинговий центр з протидії поширенню COVID-19. До групи ризику, що контролює центр, увійшли майже 40 тисяч киян. Це ті, хто прибув з країн із великим розповсюдженням вірусу, та ті, хто контактував з хворими.

“На сьогодні моніторинговий центр вже здійснив майже півтори тисячі результативних контактів для отримання інформації – дзвінків та опитувань про самопочуття, перебування в самоізоляції, про контакти за останні дні. Далі фахівці центру надають рекомендації або необхідну допомогу. Важливий аспект роботи центру – моніторинг дотримання визначеними категоріями правил самоізоляції або обсервації. Ті, хто відмовляється йти на контакт з центром, 100 відсотків матимуть справу з правоохоронцями”, – наголосив Кличко.

Він зазначив, що інформація про киян, які перебувають у базі моніторингового центру, захищена та не потрапить у відкритий доступ. “Це щодо тих псевдо-списків, що сьогодні “гуляють” мережею”, – підсумував Кличко. 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...