Здоровий спосіб життя під загрозою

105

Карантин суттєво змінив раціон американців, зокрема тих, хто у звичайний час стежить за харчуванням, рахує калорії та віддає перевагу цільним продуктам. Як пише New York Times, тепер дедалі більше прихильників здорового способу життя обирають шкідливу їжу, яка покращує настрій та нагадує про спокійні та безпечні часи.

Йдеться про морозиво, печиво, консервовані супи, кукурудзяні пластівці, заморожену піцу та інші продукти, вживання яких у “докарантинний” час свідомі американці намагалися обмежувати.

Таким чином, один з головних американських трендів – на купівлю здорових продуктів та регулярні походи в ресторан – відійшов у минуле, принаймні на час епідемії.

Це навіть покращило перспективи деяких виробників перероблених продуктів, які протягом останніх років втрачали покупців, а тепер екстрено наймають нових працівників, щоб задовольнити попит, пише газета.

“Покупці обирають продукти, які викликають заспокійливі дитячі спогади, або такі, до яких вони завжди повертаються у стресові часи”, – констатує New York Times.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...